Jdi na obsah Jdi na menu
 


Již tradicí se stalo pořádání "Memoriálu" druhou sobotu v měsíci srpnu. Bohužel celou tuto akci trošku pokazilo nepříznivé chladné počasí. Tohoto turnaje se zúčastnily čtyři týmy, když prvenství si odvezlo mužstvo z Hrabětic.

A jak se vedlo našim mužům?

Ve svém prvním utkání, přestože naši byli lepším týmem na hřišti, smolně prohráli s mužstvem Jaroslavice B 0:1. Protože Hrádek prohrál s Hraběticemi, utkali jsme se o třetí místo právě s nimi. No a zde už to byla hra kočky s myší, kdy jsme prohráli vysoko 1:4.

V souboji  o první místo mezi mužstvy z Jaroslavic B a Hrabětic byli šťastnější hrabětičtí fotbalisté, když zdolali soupeře těsně 1:0.

Nad celým řízením turnaje dohlížela trojice rozhodčích - Rostislav Fojtík, Michal Ďurko a JuDr. Tomáš Zemek.

Myslím, že celá akce byla zdařilá až do pozdních nočních hodin. Poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci. Škoda jen, že se mezi námi neustále najdou tací, kteří jen z tribuny kritizují a nepřiloží ruce k dílu.

Hodně zdaru do nové sezóny, která začne již tuto neděli a naši fotbalisté sehrají první mistrovské utkání na domácí půdě s Rakšicemi v 16:30. Přijďte hochy povzbudit!!

Hrádek - Hrabětice - 0:2

Dyjákovice - Jaroslavice B - 0:1

Dyjákovice - Hrádek - 1:4

Jaroslavice B - Hrabětice - 0:1

 

Sestava Dyjákovic:

Tůma J. - Fargaš M., Fráňa L., Gajdošík J., Hříbek M., Chylík T., Juřica B.,  Kuřák L.,Landa M., Pešek M., Stehlík Z., Stránský L., Šenkeřík J., Ševčík L., Vašků M.

 

Pořadí:

1. Hrabětice

2. Jaroslavice B

3. Hrádek

4. Dyjákovice