Jdi na obsah Jdi na menu

Prosiměřice - Ajax

Z Prosiměřic bez bodů

K poslednímu podzimnímu utkání jsme zavítali do Prosiměřic, které byli v tabulce třetí. Celou první půlku jsme s domácími drželi krok, ale branku jsme dostali "do šatny". Nástup do druhé půle se nám opět nevydařil a ve druhé minutě už to bylo 2:0. Po dalších deseti minutách to bylo už 3:0. Jenže my jsme se nevzdali a pěknou střelou z trestného kopu z hranice půl kruhu se trefil Pepa Gajdošík 3:1. Soupeř ale odpověděl rychle a bylo to už 4:1. Poté ještě snížil na 4:2 Kamil Urban, když dorazil míč do brány z malého vápna. Tečku za utkáním udělal soupeř také z trestného kopu, kdy dělovkou do šibenice nedal Vlastovi šanci.

Prosiměřice - Ajax 5:2 (1:0)

Branky:Gajdošík, Urban Kamil

Sestava: Procházka V., Škrabal, Šenkeřík, Gajdošík, Chylík T., Kuřák L., Urban O., Tuzar, Vašků, Pekárek (76. Landa M.) Wild (46. Urban K)