Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlasatice - SK AJAX Dyjákovice

Vůbec né dobře zahájilo naše mužstvo mužů své další učinkování ve 3. třídě skupiny B. Cílem letošní sezóny je opět udržení mužstva v této soutěži, i když to pro naše muže nebude vůbec lehké.

V této sezóně nebude hájit barvy našeho klubu Lukáš Kuřák a Libor Stránský, kteří se vydali za "štěstím" do sousedního Rakouska. Jen doufejme a zároveň si přejeme, že kluci jako je Kuba Havlát, Kamil Tuzar aj. zaujmou jejich role a  absence těchto hráčů se nepodepíše na sestupu do nižší soutěže.

Ve svém prvním utkání naši borci podlehli domácím Vlasaticím 4:0, když do boje se nemohl zapojit Tomáš Hříbek (1stop utkání za ČK z předešlé sezóny), dále Tomáš Chylík s Petrem Hoffmanem (vyřízení náležitostí) a někteří další, kteří plnili své např, pracovní záležitosti.

Vlasatice - SK AJAX Dyjákovice - 4 : 0